Čokoláda hořká s karamelem a solí 80g BIO Vivani
Kód: 104522
Související produkty
Detailní popis produktu
HOŘKÁ ČOKOLÁDA VIVANI S KARAMELEM A SOLÍ 62% BIO
Hořká čokoláda s karamelem a solí je kvalitní čokoláda v BIO kvalitě vyrobená z prvotřídního kakaa, slazená třtinovým cukrem, obohacená o kousky karamelu. Oblíbená chuť slaného karamelu slibuje dokonalý a intenzivní zážitek jedinečné chuti.
Kakao je bohaté na hořčík, železo, zinek, měď, draslík, vápník, mangan, fosfor a selen, a také na vitamíny skupiny B, vitamín C a E. Dále obsahuje antioxidanty, jako jsou polyfenoly, katechiny, prokyanidiny a flavonoidy, které mají pozitivní vliv na zdraví. Kakao je také zdrojem neurotransmiterů, jako je dopamin a serotonin, obsahuje kofein, theobromin, tryptofan a alkaloidy (anandamid, salsolinol, fenylethylamin).
Složení:
kakaová hmota*, přírodní třtinový cukr*, kakaové máslo*, karamelové kousky*10% (přírodní třtinový cukr*, kukuřičný glukózový sirup*, kakaové máslo*, mořská sůl, emulgátor: slunečnicový lecitin*), mořská sůl 0,6%
*=bio
Obsah kakaové sušiny nejméně 62 % v čokoládě.
VEGAN
BIO
Použití:
Čokolády Vivani jsou určeny k přímé konzumaci, vhodné pro chvíle pohody nebo ke zdravému doplnění energie v práci, při učení, na výletech a cestách. Vzhledem ke své kvalitě a balení mohou čokolády Vivani posloužit jako potenciální dar, který nezklame.
Naše nabídka BIO čokolád značky Vivani obsahuje čokolády hořké: s chilli , s karamelem a solí , s mandlemi , s lískovými oříšky , hořkou 85% , hořkou na vaření , s kokosovým cukrem 75% , hořkou 100% s kousky kakaa , hořkou 71% , hořkou 99% s kokosovým cukrem , s brusnicemi a hořkou s pomerančem.
Z mléčných BIO čokolád Vivani naše nabídka obsahuje čokoládu s kokosovým cukrem , s lískovými oříšky , s karamelem a solí , mléčnou , mléčnou čokoládovou tyčinku , mléčnou pistáciovou čokoládovou tyčinku a čokoládu bílou s vanilkou.
Alergeny:
Výrobek může obsahovat skořápkové plody, mléko a lepek.
Skladování:
Skladujte v suchu a chladnu
Hmotnost: 80gr
Vivani je německá rodinná společnost Ludwiga Weinricha. Rodina vyrábí konvenční čokolády již déle než jedno století. Tradice a zkušenost spolu s nejlepšími surovinami, moderním vybavením a pečlivou kontrolou jsou zárukou vysoké kvality. Vivani je v současné době nejprodávanější značkou bio čokolád na českém i německém trhu.
Výrobce / Dovozce:
EcoFinia GmbH
Diebrocker Str. 17, D-32020 Herford, Německo
Dovozce: Econic HUB s.r.o., Nenačovice 87, 266 01 Nenačovice Česká republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ČOKOLÁDY A ČOKOLÁDOVÉ TYČINKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 4044889004335 |
| energetická hodnota kj: | 2385 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 570 kcal |
| tuky: | 40 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 25 g |
| sacharidy: | 45 g |
| z toho cukry: | 42 g |
| bílkoviny: | 5.4 g |
| sůl: | 0.65 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




