Čokoláda vegan bílá s vanilkou 80g BIO iChoc
Kód: 104824
Související produkty
Detailní popis produktu
BÍLÁ ČOKOLÁDA ICHOC S VANILKOU BIO
Bílá čokoláda je jemná bílá čokoládová tabulka s vysokým podílem kakaového másla a harmonickou vanilkovou chutí. Krémovou texturu doplňuje mouka ze zemních mandlí a mandlový olej, které čokoládě dodávají sametovou jemnost a lehce oříškové tóny. Špetka mořské soli zvýrazňuje sladkost řepného cukru a autentická Bourbon vanilka přináší elegantní aroma. Lahodná volba pro milovníky čisté a poctivé bílé čokolády.
Složení:
kakaové máslo* 37%, řepný cukr*, sušený rýžový sirup*, mouka ze zemních mandlí*, mandlový olej* 2,7%, mořská sůl, výtažek z Bourbon vanilky*, Bourbon vanilka*
*=bio
BIO
VEGAN
Použití:
Čokolády iChoc jsou určeny k přímé konzumaci, vhodné pro chvíle pohody nebo ke zdravému doplnění energie v práci, při učení, na výletech a cestách. Vzhledem ke své kvalitě a balení mohou čokolády Vivani posloužit jako potenciální dar, který nezklame.
Naše nabídka BIO veganských čokolád značky iChoc obsahuje čokoládu veganskou bílou s vanilkou , classic , cookie , oříškovou a slaný preclík.
Alergeny:
Výrobek může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů, mléka a leku.
Skladování:
Skladujte v suchu a chladnu, chraňte před teplem.
Hmotnost: 80gr
iChoc je německá značka veganské BIO čokolády, která patří pod společnost EcoFinia GmbH. Specializuje se na výrobu kvalitních čokolád bez živočišných složek, s důrazem na udržitelnost, Fair Trade kakao a ekologické balení. Produkty iChoc jsou vyráběny z certifikovaných BIO surovin a neobsahují mléko, palmový olej ani umělá aromata.
Výrobce / Dovozce:
EcoFinia GmbH
Diebrocker Str. 17, D-32020 Herford, Německo
Dovozce: Econic HUB s.r.o., Nenačovice 87, 266 01 Nenačovice Česká republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ČOKOLÁDY A ČOKOLÁDOVÉ TYČINKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 4044889004571 |
| energetická hodnota kj: | 2506 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 599 kcal |
| tuky: | 42 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 24 g |
| sacharidy: | 56 g |
| z toho cukry: | 39 g |
| bílkoviny: | 0.3 g |
| sůl: | 0.16 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




