Čokoláda hořká na vaření 150g BIO Vivani
Kód: 101568
Související produkty
Detailní popis produktu
BIO HOŘKÁ ČOKOLÁDA NA VAŘENÍ VIVANI
Hořká čokoláda na vaření v BIO kvalitě s je čokoláda s obsahem kakaa 70 %. Na rozdíl od běžných výrobků neobsahuje žádné náhražky, ztužené tuky či aromata, ale pouze pravé kakao a přírodní třtinový cukr. Je tak dobrá, že si ji někteří zákazníci kupují na mlsání!
Kakao je bohaté na hořčík, železo, zinek, měď, draslík, vápník, mangan, fosfor a selen, a také na vitamíny skupiny B, vitamín C a E. Dále obsahuje antioxidanty, jako jsou polyfenoly, katechiny, prokyanidiny a flavonoidy, které mají pozitivní vliv na zdraví. Kakao je také zdrojem neurotransmiterů, jako je dopamin a serotonin, obsahuje kofein, theobromin, tryptofan a alkaloidy (anandamid, salsolinol, fenylethylamin).
Složení:
kakaová hmota*, kakaové máslo*, přírodní třtinový cukr*
*=produkt kontrolovaného ekologického zemědělství
Obsah kakaové sušiny nejméně 70%.
VEGAN
BIO
Použití a příprava:
Čokoláda na vaření Vivani je určena nejen k přípravě moučníků, dezertů, cukrářských polev a krémů, ale pro svou chuť a kvalitu také k přímé konzumaci při chvílích pohody nebo ke zdravému doplnění energie v práci, při učení, na výletech a cestách. Vzhledem ke své kvalitě a balení mohou čokolády Vivani posloužit jako dar, který nezklame.
Příprava: Kousky čokolády necháme rozpustit ve vodní lázni. Pro lepší výsledky můžeme nechat vychladnout a opět krátce zahřát.
Naše nabídka BIO čokolád značky Vivani obsahuje čokolády hořké: s chilli , s karamelem a solí , s mandlemi , s lískovými oříšky , hořkou 85% , hořkou na vaření , s kokosovým cukrem 75% , hořkou 100% s kousky kakaa , hořkou 71% , hořkou 99% s kokosovým cukrem , s brusnicemi a hořkou s pomerančem.
Z mléčných BIO čokolád Vivani naše nabídka obsahuje čokoládu s kokosovým cukrem , s lískovými oříšky , s karamelem a solí , mléčnou , mléčnou čokoládovou tyčinku , mléčnou pistáciovou čokoládovou tyčinku a čokoládu bílou s vanilkou.
Alergeny:
Výrobek může obsahovat mléko, skořápkové plody a lepek.
Skladování:
Skladujte v suchu a chladu.
Hmotnost: 150gr
Vivani je německá rodinná společnost Ludwiga Weinricha. Rodina vyrábí konvenční čokolády již déle než jedno století. Tradice a zkušenost spolu s nejlepšími surovinami, moderním vybavením a pečlivou kontrolou jsou zárukou vysoké kvality. Vivani je v současné době nejprodávanější značkou bio čokolád na českém i německém trhu.
Výrobce:
Výrobce / Dovozce:
EcoFinia GmbH
Diebrocker Str. 17, D-32020 Herford, Německo
Dovozce: Econic HUB s.r.o., Nenačovice 87, 266 01 Nenačovice Česká republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ČOKOLÁDY A ČOKOLÁDOVÉ TYČINKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 4044889005318 |
| energetická hodnota kj: | 2449 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 585 kcal |
| tuky: | 45 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 28 g |
| sacharidy: | 32 g |
| z toho cukry: | 27 g |
| vláknina: | 11.3 g |
| bílkoviny: | 8.7 g |
| sůl: | 0.02 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




