Čokoláda hořká 100% s kousky kakaa 80g BIO Vivani
Kód: 104837
Související produkty
Detailní popis produktu
HOŘKÁ ČOKOLÁDA VIVANI 100% BIO
Ta nejčokoládovější čokoláda - jen kakaová hmota, kakaové máslo a kousky kakaa - nic víc. Díky přídavku kakaového másla taje na jazyku, navzdory 100% obsahu kakaa. Jemné lehce ovocné dominikánské kakao dodá chuť, která přetrvává na patře, aniž by působilo přehnaně intensivně. Křupavé kousky kakaa ještě umocní čistě kakaovou chuť.
Kakao je bohaté na hořčík, železo, zinek, měď, draslík, vápník, mangan, fosfor a selen, a také na vitamíny skupiny B, vitamín C a E. Dále obsahuje antioxidanty, jako jsou polyfenoly, katechiny, prokyanidiny a flavonoidy, které mají pozitivní vliv na zdraví. Kakao je také zdrojem neurotransmiterů, jako je dopamin a serotonin, obsahuje kofein, theobromin, tryptofan a alkaloidy (anandamid, salsolinol, fenylethylamin).
Složení:
kakaová hmota*, kakaové máslo*, kousky kakaových bobů* 5%
*=bio
Obsah kakaové sušiny 100 %.
BIO
VEGAN
Použití:
Čokolády Vivani jsou určeny k přímé konzumaci, vhodné pro chvíle pohody nebo ke zdravému doplnění energie v práci, při učení, na výletech a cestách. Vzhledem ke své kvalitě a balení mohou čokolády Vivani posloužit jako dar, který nezklame.
Naše nabídka BIO čokolád značky Vivani obsahuje čokolády hořké: s chilli , s karamelem a solí , s mandlemi , s lískovými oříšky , hořkou 85% , hořkou na vaření , s kokosovým cukrem 75% , hořkou 100% s kousky kakaa , hořkou 71% , hořkou 99% s kokosovým cukrem , s brusnicemi a hořkou s pomerančem.
Z mléčných BIO čokolád Vivani naše nabídka obsahuje čokoládu s kokosovým cukrem , s lískovými oříšky , s karamelem a solí , mléčnou , mléčnou čokoládovou tyčinku , mléčnou pistáciovou čokoládovou tyčinku a čokoládu bílou s vanilkou.
Alergeny:
Výrobek může obsahovat skořápkové plody, mléko a lepek.
Skladování:
Chraňte před teplem.
Hmotnost: 80gr
Vivani je německá rodinná společnost Ludwiga Weinricha. Rodina vyrábí konvenční čokolády již déle než jedno století. Tradice a zkušenost spolu s nejlepšími surovinami, moderním vybavením a pečlivou kontrolou jsou zárukou vysoké kvality. Vivani je v současné době nejprodávanější značkou bio čokolád na českém i německém trhu.
Výrobce / Dovozce:
EcoFinia GmbH
Diebrocker Str. 17, D-32020 Herford, Německo
Dovozce: Econic HUB s.r.o., Nenačovice 87, 266 01 Nenačovice Česká republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ČOKOLÁDY A ČOKOLÁDOVÉ TYČINKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 4044889004106 |
| energetická hodnota kj: | 2780 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 664 kcal |
| tuky: | 64 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 40 g |
| sacharidy: | 6.5 g |
| z toho cukry: | 0.2 g |
| bílkoviny: | 11 g |
| sůl: | 0.01 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




