Čokoláda hořká 75% s kokosovým cukrem 80g BIO Vivani
Kód: 101562
Související produkty
Detailní popis produktu
HOŘKÁ ČOKOLÁDA S KOKOSOVÝM CUKREM VIVANI 75% BIO
Hořká čokoláda s cukrem z kokosových květů je kvalitní čokoláda v BIO kvalitě s intensivní chutí, je vyrobena z prvotřídního kakaa a slazená cukrem, který se získává z nektaru kokosových květů. Čokoláda neobsahuje sójový lecitin ani žádný jiný emulgátor. Oblíbená kombinace čokolády s chilli papričkami slibuje dokonalý a intenzivní zážitek jedinečné chuti.
Kakao je bohaté na hořčík, železo, zinek, měď, draslík, vápník, mangan, fosfor a selen, a také na vitamíny skupiny B, vitamín C a E. Dále obsahuje antioxidanty, jako jsou polyfenoly, katechiny, prokyanidiny a flavonoidy, které mají pozitivní vliv na zdraví. Kakao je také zdrojem neurotransmiterů, jako je dopamin a serotonin, obsahuje kofein, theobromin, tryptofan a alkaloidy (anandamid, salsolinol, fenylethylamin).
Složení:
kakaová hmota*, cukr z květů kokosové palmy* 23 %, kakaové máslo*
*=produkt kontrolovaného ekologického zemělělství
Obsah kakaové sušiny nejméně 75 %.
VEGAN
BIO
Použití:
Čokolády Vivani jsou určeny k přímé konzumaci, vhodné pro chvíle pohody nebo ke zdravému doplnění energie v práci, při učení, na výletech a cestách. Vzhledem ke své kvalitě a balení mohou čokolády Vivani posloužit jako potenciální dar, který nezklame.
Naše nabídka BIO čokolád značky Vivani obsahuje čokolády hořké: s chilli , s karamelem a solí , s mandlemi , s lískovými oříšky , hořkou 85% , hořkou na vaření , s kokosovým cukrem 75% , hořkou 100% s kousky kakaa , hořkou 71% , hořkou 99% s kokosovým cukrem , s brusnicemi a hořkou s pomerančem.
Z mléčných BIO čokolád Vivani naše nabídka obsahuje čokoládu s kokosovým cukrem , s lískovými oříšky , s karamelem a solí , mléčnou , mléčnou čokoládovou tyčinku , mléčnou pistáciovou čokoládovou tyčinku a čokoládu bílou s vanilkou.
Alergeny:
Výrobek může obsahovat skořápkové plody, mléko a lepek.
Skladování:
Skladujte v suchu a chladnu
Hmotnost: 80gr
Vivani je německá rodinná společnost Ludwiga Weinricha. Rodina vyrábí konvenční čokolády již déle než jedno století. Tradice a zkušenost spolu s nejlepšími surovinami, moderním vybavením a pečlivou kontrolou jsou zárukou vysoké kvality. Vivani je v současné době nejprodávanější značkou bio čokolád na českém i německém trhu.
Výrobce / Dovozce:
EcoFinia GmbH
Diebrocker Str. 17, D-32020 Herford, Německo
Dovozce: Econic HUB s.r.o., Nenačovice 87, 266 01 Nenačovice Česká republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ČOKOLÁDY A ČOKOLÁDOVÉ TYČINKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 4044889002713 |
| energetická hodnota kj: | 2573 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 615 kcal |
| tuky: | 51 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 31 g |
| sacharidy: | 27 g |
| z toho cukry: | 21 g |
| bílkoviny: | 8.4 g |
| sůl: | 0.09 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




