Čokoláda hořká 70% s chilli 80g BIO Vivani
Kód: 101560
Související produkty
Detailní popis produktu
HOŘKÁ ČOKOLÁDA VIVANI 70% BIO S CHILLI
Hořká čokoláda s chilli je kvalitní čokoláda v BIO kvalitě s intensivní chutí, je vyrobena z prvotřídního kakaa, slazená přírodním třtinovým cukrem, neobsahuje sójový lecitin ani žádný jiný emulgátor. Oblíbená kombinace čokolády s chilli papričkami slibuje dokonalý a intenzivní zážitek jedinečné chuti.
Kakao je bohaté na hořčík, železo, zinek, měď, draslík, vápník, mangan, fosfor a selen, a také na vitamíny skupiny B, vitamín C a E. Dále obsahuje antioxidanty, jako jsou polyfenoly, katechiny, prokyanidiny a flavonoidy, které mají pozitivní vliv na zdraví. Kakao je také zdrojem neurotransmiterů, jako je dopamin a serotonin, obsahuje kofein, theobromin, tryptofan a alkaloidy (anandamid, salsolinol, fenylethylamin).
Složení:
kakaová hmota*, přírodní třtinový cukr*, kakaové máslo*, pálivé chilli papričky*0,25%
*=produkt kontrolovaného ekologického zemělělství
Obsah kakaové sušiny nejméně 70 %.
VEGAN
BIO
Použití:
Čokolády Vivani jsou určeny k přímé konzumaci, vhodné pro chvíle pohody nebo ke zdravému doplnění energie v práci, při učení, na výletech a cestách. Vzhledem ke své kvalitě a balení mohou čokolády Vivani posloužit jako potenciální dar, který nezklame.
Naše nabídka BIO čokolád značky Vivani obsahuje čokolády hořké: s chilli , s karamelem a solí , s mandlemi , s lískovými oříšky , hořkou 85% , hořkou na vaření , s kokosovým cukrem 75% , hořkou 100% s kousky kakaa , hořkou 71% , hořkou 99% s kokosovým cukrem , s brusnicemi a hořkou s pomerančem.
Z mléčných BIO čokolád Vivani naše nabídka obsahuje čokoládu s kokosovým cukrem , s lískovými oříšky , s karamelem a solí , mléčnou , mléčnou čokoládovou tyčinku , mléčnou pistáciovou čokoládovou tyčinku a čokoládu bílou s vanilkou.
Alergeny:
Výrobek může obsahovat skořápkové plody, mléko a lepek.
Skladování:
Skladujte v suchu a chladnu
Hmotnost: 80gr
Vivani je německá rodinná společnost Ludwiga Weinricha. Rodina vyrábí konvenční čokolády již déle než jedno století. Tradice a zkušenost spolu s nejlepšími surovinami, moderním vybavením a pečlivou kontrolou jsou zárukou vysoké kvality. Vivani je v současné době nejprodávanější značkou bio čokolád na českém i německém trhu.
Výrobce / Dovozce:
EcoFinia GmbH
Diebrocker Str. 17, D-32020 Herford, Německo
Dovozce: Econic HUB s.r.o., Nenačovice 87, 266 01 Nenačovice Česká republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ČOKOLÁDY A ČOKOLÁDOVÉ TYČINKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 4044889005233 |
| energetická hodnota kj: | 2473 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 591 kcal |
| tuky: | 46 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 28 g |
| sacharidy: | 33 g |
| z toho cukry: | 28 g |
| bílkoviny: | 8.1 g |
| sůl: | 0.01 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




