Čokoláda mléčná slaný karamel bez cukru 100g Solé bez lepku
Kód: 104823
Související produkty
Detailní popis produktu
KETO MLÉČNÁ ČOKOLÁDA SLANÝ KARAMEL BEZ LEPKU
Mléčná čokoláda s příchutí slaného karamelu je kvalitní čokoláda se sladidly přírodního původu, bez přidaného cukru. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry
Kakao je bohaté na hořčík, železo, zinek, měď, draslík, vápník, mangan, fosfor a selen, a také na vitamíny skupiny B, vitamín C a E. Dále obsahuje antioxidanty, jako jsou polyfenoly, katechiny, prokyanidiny a flavonoidy, které mají pozitivní vliv na zdraví. Kakao je také zdrojem neurotransmiterů, jako je dopamin a serotonin, obsahuje kofein, theobromin, tryptofan a alkaloidy (anandamid, salsolinol, fenylethylamin).
Složení:
kakaové máslo, polotučné a nízkotučné sušené mléko 34%, inulin, sladidlo erythritol, kakaová hmota, emulgátor: slunečnicový lecitin,přírodní aroma, výtažek z vanilky, sladidlo steviol-glykosidy 0,02%
Obsah kakaové sušiny nejméně 39 %.
BEZ LEPKU (obsah gluténu < 20 mg/ kg)
Použití:
Čokolády Solé jsou určeny k přímé konzumaci, vhodné pro chvíle pohody nebo ke zdravému doplnění energie v práci, při učení, na výletech a cestách. Vzhledem ke své kvalitě a balení mohou čokolády Vivani posloužit jako potenciální dar, který nezklame.
Naše nabídka KETO čokolád značky Solé obsahuje hořkou čokoládu 72% , hořkou s mandlemi , hořkou s oříšky , mléčnou a mléčnou slaný karamel.
Alergeny:
Výrobek může obsahovat stopy skořápkových plodů.
Upozornění:
Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.
Skladování:
Skladujte v suchu a chladnu.
Hmotnost: 100gr
Chocolates Solé je rodinná španělská společnost založená v roce 1946 v Barceloně, která se specializuje na výrobu kvalitní čokolády. Společnost klade důraz na přírodní suroviny, tradiční výrobu, férový obchod (Fair Trade) a udržitelnost. Vyrábí široký sortiment čokolád - od hořkých a mléčných až po bezcukrové a ochucené varianty.
Výrobce / Dovozce:
CHOCOLATES SOLÉ S.A
Carrer d’Edison 7–9, 08210 Barbera del Valles, Barcelona, Španělsko
Dovozce: Econic HUB s.r.o., Nenačovice 87, 266 01 Nenačovice Česká republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokoláda |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8411066002815 |
| energetická hodnota kj: | 2100 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 502 kcal |
| tuky: | 40.4 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 25.2 g |
| sacharidy: | 28.8 g |
| z toho cukry: | 15 g |
| vláknina: | 12.5 g |
| bílkoviny: | 11.6 g |
| sůl: | 0.07 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




