Čokoláda hořká 72% bez cukru 100g Solé bez lepku
Kód: 104820
Související produkty
Detailní popis produktu
KETO HOŘKÁ ČOKOLÁDA SOLÉ 72% BEZ LEPKU
Hořká čokoláda 72% je kvalitní čokoláda se sladidly přírodního původu, bez přidaného cukru. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry
Kakao je bohaté na hořčík, železo, zinek, měď, draslík, vápník, mangan, fosfor a selen, a také na vitamíny skupiny B, vitamín C a E. Dále obsahuje antioxidanty, jako jsou polyfenoly, katechiny, prokyanidiny a flavonoidy, které mají pozitivní vliv na zdraví. Kakao je také zdrojem neurotransmiterů, jako je dopamin a serotonin, obsahuje kofein, theobromin, tryptofan a alkaloidy (anandamid, salsolinol, fenylethylamin).
Složení:
kakaová hmota, sladidlo erythritol, kakaové máslo, inulin (přírodní vláknina), emulgátor: slunečnicový lecitin, výtažek z vanilky, sladidlo steviolglykosidy n0,03%
Obsah kakaové sušiny nejméně 72 %.
BEZ LEPKU (obsah gluténu < 20 mg/ kg)
Použití:
Čokolády Solé jsou určeny k přímé konzumaci, vhodné pro chvíle pohody nebo ke zdravému doplnění energie v práci, při učení, na výletech a cestách. Vzhledem ke své kvalitě a balení mohou čokolády Vivani posloužit jako potenciální dar, který nezklame.
Naše nabídka KETO čokolád značky Solé obsahuje hořkou čokoládu 72% , hořkou s mandlemi , hořkou s oříšky , mléčnou a mléčnou slaný karamel.
Alergeny:
Výrobek může obsahovat stopy skořápkových plodů a mléka.
Upozornění:
Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.
Skladování:
Skladujte v suchu a chladnu.
Hmotnost: 100gr
Chocolates Solé je rodinná španělská společnost založená v roce 1946 v Barceloně, která se specializuje na výrobu kvalitní čokolády. Společnost klade důraz na přírodní suroviny, tradiční výrobu, férový obchod (Fair Trade) a udržitelnost. Vyrábí široký sortiment čokolád - od hořkých a mléčných až po bezcukrové a ochucené varianty.
Výrobce / Dovozce:
CHOCOLATES SOLÉ S.A
Carrer d’Edison 7–9, 08210 Barbera del Valles, Barcelona, Španělsko
Dovozce: Econic HUB s.r.o., Nenačovice 87, 266 01 Nenačovice Česká republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokoláda |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8411066002310 |
| energetická hodnota kj: | 1956 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 473 kcal |
| tuky: | 39.1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 24.7 g |
| sacharidy: | 27.4 g |
| z toho cukry: | 0.7 g |
| vláknina: | 16.9 g |
| bílkoviny: | 9.3 g |
| sůl: | 0.02 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




