Čokoláda hořká 85 % mini 20g BIO Rapunzel
Kód: 104520
Související produkty
Detailní popis produktu
ČOKOLÁDOVÁ TYČINKA RAPUNZEL HOŘKÁ MINI 85% BIO
Hořká čokoládová tyčinka je tyčinka v bio kvalitě vyrobená z kvalitních veganských surovin obohacená Bourbon vanilkou.
Kakao je bohaté na hořčík, železo, zinek, měď, draslík, vápník, mangan, fosfor a selen, a také na vitamíny skupiny B, vitamín C a E. Dále obsahuje antioxidanty, jako jsou polyfenoly, katechiny, prokyanidiny a flavonoidy, které mají pozitivní vliv na zdraví. Kakao je také zdrojem neurotransmiterů, jako je dopamin a serotonin, obsahuje kofein, theobromin, tryptofan a alkaloidy (anandamid, salsolinol, fenylethylamin).
Složení:
kakaová hmota, přírodní třtinový cukr, kakaové máslo, emulgátor: slunečnicový lecitin, Bourbon vanilka
Všechny složky pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství.
Obsah kakaové sušiny nejméně 85 % v čokoládě.
BIO
VEGAN
Použití:
Čokolády Rapunzel jsou určeny k přímé konzumaci, vhodné pro chvíle pohody nebo ke zdravému doplnění energie v práci, při učení, na výletech a cestách. Vzhledem ke své kvalitě a balení mohou čokolády Rapunzel posloužit jako dar, který nezklame.
Naše nabídka BIO čokolád značky Rapunzel obsahuje čokoládu hořkou 85% mini , hořkou 85% 80gr , hořkou Nirwanu , veganskou s kokosovým mlékem , mléčnou 38% , mléčnou Tonka s mandlemi , mléčnou s celými oříšky a rýžovou čokoládu.
Alergeny:
Výrobek může obsahovat stopy skořápkových plodů a mléka.
Skladování:
Skladujte v suchu a chraňte před teplem.
Hmotnost: 20gr
Rapunzel Naturkost je tradiční německý výrobce biopotravin založený v roce 1974. Patří mezi průkopníky ekologického zemědělství v Evropě a dlouhodobě se zaměřuje na výrobu kvalitních, přírodních a šetrně zpracovaných produktů. Společnost je známá zejména svou produkcí bio čokolád, ořechových krémů, müsli a dalších potravin, které jsou vyráběny z pečlivě vybraných surovin v nejvyšší bio kvalitě.
Výrobce / Dovozce:
Rapunzel Naturkost GmbH & Co. KG
Rapunzelstraße 1, D-87764 Legau, Německo
Dovozce: Econic HUB s.r.o., Nenačovice 87, 266 01 Nenačovice Česká republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ČOKOLÁDY A ČOKOLÁDOVÉ TYČINKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 4006040412892 |
| energetická hodnota kj: | 2575 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 622 kcal |
| tuky: | 52 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 31 g |
| sacharidy: | 23 g |
| z toho cukry: | 14 g |
| bílkoviny: | 11.6 g |
| sůl: | 0.1 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




