Bread mix white na chléb a pečivo 1kg Liana bez lepku
Kód: 104529
Související produkty
Detailní popis produktu
BREAD MIX WHITE - SMĚS NA SVĚTLÝ CHLÉB A PEČIVO BEZ LEPKU
Bread mix white je bezlepková směs na světlý chléb a pečivo speciálně připravená pro osoby s nesnášenlivostí lepku a dalších alergenů. Směs je obohacená o vlákninu a je určená na přípravu bezlepkového světlého chleba, rohlíků, baget, housek, pizzy a ciabatty.
Složení:
kukuřičný škrob, rýžová mouka, kukuřičná mouka, bramborový škrob, vlákniny: jablečná, bambusová a psyllium, zahušťovadla: guarová guma a hydroxypropylmethylcelulóza
BEZ LEPKU (obsah gluténu < 20 mg/ kg)
BEZ LAKTÓZY
BEZ CUKRU
BEZ VAJEC
BEZ SOJI
BEZ OŘECHŮ
BEZ GMO
VEGAN
Použití a příprava:
Bezlepkový rychlý světlý chléb pečený ve formě. Vychutnejte si ho s domácí marmeládou nebo jen s máslem a zelenou.
Ingredience:
500 g Bread mix white Liana
2 lžičky cukr
500-550 ml vlažná voda
20 g čerstvé droždí
1 lžička sůl
2 lžíce olej
Postup:
1. Připravíme kvásek z asi 100 ml vlažné vody, cukru a droždí. Necháme 10 minut nakvasit. Do misky dáme Bread mix white, sůl, přidáme připravený kvásek z droždí a zbylou vodu. Těsto zpracujeme elektrickým hnětačem cca 5 minut. Nakonec přimícháme olej.
2. Dáme do olejem vymazané pečící formy. Povrch uhladíme stěrkou a potřeme olejem
3. Přikryjeme fólií a necháme na teplém místě podkynout cca 45-60 minut.
4. Povrch těsta před pečením potřeme směsí vody a oleje. Pečeme v elektrické troubě při teplotě 200°C asi 50 minut.
5. Ihned po upečení potřeme chléb vodou, vyjmeme z formy a necháme na mřížce přikrytý utěrkou úplně vychladnout.
Nabídka bezlepkových směsí na pečení od společnosti Liana Goliaš obsahuje směs Bakery mix , Bread mix dark , Bread mix white , Cake mix , Fibe nix , Rolls mix a Universal mix.
Skladování:
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.
Hmotnost: 1kg
Liana Goliaš je slovenský výrobce a dodavatel potravinářských produktů se zaměřením na práškové a bezlepkové potraviny. Společnost navazuje na dlouholetou tradici výroby a dodává své produkty do maloobchodních i velkoobchodních sítí, stejně tak jako profesionálům v oblasti cukrářské a pekařské výroby.
Výrobce:
Liana Goliaš s.r.o.
Lopuchovská 734/1, 086 41 Raslavice, Slovensko
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Směsi na pečivo na slano |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8585001203893 |
| energetická hodnota kj: | 1411 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 337 kcal |
| tuky: | 0.8 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0.3 g |
| sacharidy: | 78 g |
| z toho cukry: | 0.5 g |
| vláknina: | 5.3 g |
| bílkoviny: | 2.9 g |
| sůl: | 0.07 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




