Cake mix na piškotové těsta1kg Liana bez lepku
Kód: 104530
Související produkty
Detailní popis produktu
CAKE MIX - SMĚS NA PIŠKOTOVÁ TĚSTA BEZ LEPKU
Cake mix je bezlepková směs s kypřícím práškem na sladké dezerty speciálně připravená pro osoby s nesnášenlivostí lepku a dalších alergenů. Směs je určená na přípravu piškotových těst, muffinů, bábovek, palačinek, křehkých koláčů a sušenek.
Složení:
kukuřičný škrob, rýžová mouka, kukuřičná mouka, kypřící prášek 2,66% (hydrogenuhličitan sodný, difosforečnan sodný), stabilizátor: sodná sůl karboksymetylcelulózy
BEZ LEPKU (obsah gluténu < 20 mg/ kg)
BEZ LAKTÓZY
BEZ CUKRU
BEZ VAJEC
BEZ SOJI
BEZ OŘECHŮ
BEZ GMO
VEGAN
Použití a příprava:
Bezlepková hrníčková bábovka.
Ingredience:
2 hrníčky Cake mix Liana
1 hrnek cukr práškový
1 hrnek mléko
¾ hrníčku olej
3 ks vejce
(hrnek o objemu 250ml)
Postup:
- V míse spojíme všechny ingredience a důkladně vyšleháme.
- Těsto vylijeme do silikonové formy na bábovku, uhladíme povrch a pečeme při 160 ° C 50 minut.
Nabídka bezlepkových směsí na pečení od společnosti Liana Goliaš obsahuje směs Bakery mix , Bread mix dark , Bread mix white , Cake mix , Fibe nix , Rolls mix a Universal mix.
Skladování:
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.
Hmotnost: 1kg
Liana Goliaš je slovenský výrobce a dodavatel potravinářských produktů se zaměřením na práškové a bezlepkové potraviny. Společnost navazuje na dlouholetou tradici výroby a dodává své produkty do maloobchodních i velkoobchodních sítí, stejně tak jako profesionálům v oblasti cukrářské a pekařské výroby.
Výrobce:
Liana Goliaš s.r.o.
Lopuchovská 734/1, 086 41 Raslavice, Slovensko
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Směsi na sladko |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8585001203411 |
| energetická hodnota kj: | 1421 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 340 kcal |
| tuky: | 0.9 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0.3 g |
| sacharidy: | 79 g |
| z toho cukry: | 0.5 g |
| vláknina: | 2.2 g |
| bílkoviny: | 3.5 g |
| sůl: | 1.9 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




