Bakery mix na kynuté pečivo 1kg Liana bez lepku
Kód: 104527
Související produkty
Detailní popis produktu
BAKERY MIX - SMĚS S VLÁKNINOU NA PEČENÍ KOLÁČŮ BEZ LEPKU
Bezlepková směs s vlákninou je směs speciálně připravená pro osoby s nesnášenlivostí lepku. Směs je určená na přípravu především kynutých koláčů, závinů, crossaintů, pařených buchet, kneedlíků, šišek a koblih.
Složení:
kukuřičný škrob, rýžová mouka, bramborový škrob, kukuřičná mouka, vlákniny:(bambus, psyllium), zahušťovadla:(guarová guma, hydroxypropylmethylcelulóza), sůl
BEZ LEPKU (obsah gluténu < 20 mg/ kg)
BEZ LAKTÓZY
BEZ CUKRU
BEZ VAJEC
BEZ SOJI
BEZ OŘECHŮ
BEZ GMO
VEGAN
Použití a příprava:
300 g Bakery mix Liana
280 ml vlažného mléka
50 g krystalového cukru
15 g čerstvého droždí (nebo odpovídající množství sušeného)
50 ml oleje nebo rozpuštěného másla
1 ks vejce
špetka soli
- Kvásek: Do vlažného mléka rozdrobte droždí, přidejte lžičku cukru (z celkového množství) a nechte na teplém místě vzejít kvásek (cca 10-15 minut).
- Těsto: V míse smíchejte Bakery mix Liana, zbytek cukru, sůl, vejce, olej a vzešlý kvásek. Vypracujte vláčné těsto. Bezlepkové těsto může být lepivější, to je v pořádku.
- Kynutí: Těsto přikryjte utěrkou a nechte na teplém místě kynout přibližně 45 minut.
- Tvarování: Z vykynutého těsta tvořte koláče, plňte tvarohem, povidly nebo ovocem a na plechu je nechte ještě 10-15 minut dokynout.
- Pečení: Potřete rozšlehaným vejcem (pro zlatavou barvu) a pečte v předehřáté troubě na 170–180 °C po dobu cca 15–20 minut.
Nabídka bezlepkových směsí na pečení od společnosti Liana Goliaš obsahuje směs Bakery mix , Bread mix dark , Bread mix white , Cake mix , Fibe nix , Rolls mix a Universal mix.
Skladování:
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.
Hmotnost: 1kg
Liana Goliaš je slovenský výrobce a dodavatel potravinářských produktů se zaměřením na práškové a bezlepkové potraviny. Společnost navazuje na dlouholetou tradici výroby a dodává své produkty do maloobchodních i velkoobchodních sítí, stejně tak jako profesionálům v oblasti cukrářské a pekařské výroby.
Výrobce:
Liana Goliaš s.r.o.
Lopuchovská 734/1, 086 41 Raslavice, Slovensko
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Směsi na sladko |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8585001203428 |
| energetická hodnota kj: | 1415 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 338 kcal |
| tuky: | 0.7 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0.3 g |
| sacharidy: | 79 g |
| z toho cukry: | 0.5 g |
| vláknina: | 6.7 g |
| bílkoviny: | 2.2 g |
| sůl: | 0.74 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




