Bread mix dark na chléb a pečivo1kg Liana bez lepku
Kód: 104528
Související produkty
Detailní popis produktu
BREAD MIX DARK- SMĚS NA TMAVÝ CHLÉB A PEČIVO S POHANKOU BEZ LEPKU
Bread mix dark je bezlepková směs na tmavý chléb a pečivo s pohankou speciálně připravená pro osoby s nesnášenlivostí lepku a dalších alergenů. Směs je obohacená o vlákninu a je určená na přípravu tmavého chleba, rohlíků, baget, housek, pizzy a ciabatty.
Složení:
kukuřičný škrob, rýžová mouka, bramborový škrob, kukuřičná mouka, celozrnná pohanková mouka (9%), vlákniny: jablečná, bambusová a psyllium, zahušťovadla: guarová guma, hydroxypropylmethylcelulóza
BEZ LEPKU (obsah gluténu < 20 mg/ kg)
BEZ LAKTÓZY
BEZ CUKRU
BEZ VAJEC
BEZ SOJI
BEZ OŘECHŮ
BEZ GMO
VEGAN
Použití a příprava:
250 g Bread mix dark Liana
250 g Bread mix white Liana
2 kávové lžičky cukru
500 - 550 ml vlažné vody
20 g čerstvého droždí
1 - 1,5 kávové lžičky soli
2 polévkové lžíce oleje
různá semínka pro posypání
Postup:
- Připravíme kvásek z poněkud vlažné vody, cukru a droždí. Necháme 10 minut nakvasit.
- Do misky dáme Bread mix dark, sůl, přidáme připravený kvásek z droždí, semínka a zbylou vodu. Uhněteme mixérem s hnětacími smetáčky asi 2 minuty. Nakonec přimícháme olej. Dáme do olejem vymazané pečící formy. Těsto ve formě uhladíme naolejovanou lžící. Přikryjeme potravinovou fólií a necháme na teplém místě podkynout 50 minut nebo dokud těsto zdvojnásobí svůj objem.
- Povrch těsta před pečením potřeme směsí vody a oleje. Posypeme semínky, nařežeme, aby po upečení nepraskl a pečeme ve vyhřáté troubě při teplotě 200 ° C asi 50 - 60 minut dozlatova. Po 30ti minutách pečení můžeme chléb postříkat nebo pokropit vodou. Ihned po upečení chléb vyklopíme na mřížku. Ještě horký postříkáme vodou a necháme úplně vychladnout.
Nabídka bezlepkových směsí na pečení od společnosti Liana Goliaš obsahuje směs Bakery mix , Bread mix dark , Bread mix white , Cake mix , Fibe nix , Rolls mix a Universal mix.
Skladování:
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.
Hmotnost: 1kg
Liana Goliaš je slovenský výrobce a dodavatel potravinářských produktů se zaměřením na práškové a bezlepkové potraviny. Společnost navazuje na dlouholetou tradici výroby a dodává své produkty do maloobchodních i velkoobchodních sítí, stejně tak jako profesionálům v oblasti cukrářské a pekařské výroby.
Výrobce:
Liana Goliaš s.r.o.
Lopuchovská 734/1, 086 41 Raslavice, Slovensko
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Směsi na pečivo na slano |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8585001203909 |
| energetická hodnota kj: | 1427 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 341 kcal |
| tuky: | 1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0.3 g |
| sacharidy: | 79 g |
| z toho cukry: | 0.5 g |
| vláknina: | 6.7 g |
| bílkoviny: | 3.5 g |
| sůl: | 0.07 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




