Čokoláda vegan classic 80g BIO iChoc
Kód: 104825
Související produkty
Detailní popis produktu
ČOKOLÁDA ICHOC CLASSIC BIO
Čokoládová tabulka Classic nabízí dokonale vyváženou chuť kvalitního kakaa, jemných oříškových tónů a lehké vanilkové vůně. Kombinace kakaového másla, kakaové hmoty a lískooříškové pasty vytváří plnou a sametově jemnou chuť, zatímco pohanková mouka a mouka ze zemních mandlí dodávají originální charakter i příjemnou texturu. Špetka mořské soli a Bourbon vanilka podtrhují harmonii všech ingrediencí. Nadčasová čokoláda pro každodenní potěšení.
Složení:
řepný cukr*, kakaové máslo* 27%, pohanková mouka* 13%, kakaová hmota* 11%, mouka ze zemních mandlí*, mandlový olej* 2,5%, lískooříšková pasta*, mořská sůl, výtažek z Bourbon vanilky*
*=bio
BIO
VEGAN
Použití:
Čokolády iChoc jsou určeny k přímé konzumaci, vhodné pro chvíle pohody nebo ke zdravému doplnění energie v práci, při učení, na výletech a cestách. Vzhledem ke své kvalitě a balení mohou čokolády Vivani posloužit jako potenciální dar, který nezklame.
Naše nabídka BIO veganských čokolád značky iChoc obsahuje čokoládu veganskou bílou s vanilkou , classic , cookie , oříškovou a slaný preclík.
Alergeny:
Výrobek může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů, mléka a leku.
Skladování:
Skladujte v suchu a chladnu, chraňte před teplem.
Hmotnost: 80gr
iChoc je německá značka veganské BIO čokolády, která patří pod společnost EcoFinia GmbH. Specializuje se na výrobu kvalitních čokolád bez živočišných složek, s důrazem na udržitelnost, Fair Trade kakao a ekologické balení. Produkty iChoc jsou vyráběny z certifikovaných BIO surovin a neobsahují mléko, palmový olej ani umělá aromata.
Výrobce / Dovozce:
EcoFinia GmbH
Diebrocker Str. 17, D-32020 Herford, Německo
Dovozce: Econic HUB s.r.o., Nenačovice 87, 266 01 Nenačovice Česká republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ČOKOLÁDY A ČOKOLÁDOVÉ TYČINKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 4044889004595 |
| energetická hodnota kj: | 2385 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 570 kcal |
| tuky: | 38 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 21 g |
| sacharidy: | 53 g |
| z toho cukry: | 41 g |
| bílkoviny: | 3.7 g |
| sůl: | 0.15 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




