Čokoláda bílá s vanilkou 80g BIO Vivani
Kód: 104836
Související produkty
Detailní popis produktu
BÍLÁ ČOKOLÁDA VIVANI S VANILKOU BIO
Výběrová čokoláda s výraznou vanilkovou vůní je daleko méně sladká než běžné bílé čokolády, a proto může vyniknout její přirozená chuť. Je slazená přírodním třtinovým cukrem a neobsahuje sójový lecitin ani žádný jiný emulgátor. Díky velkému formátu můžete nechat tenké plátky čokolády pomalu rozplývat na jazyku a vychutnávat intenzivní smetanovou chuť. Tato čokoláda získala nejvyšší zlaté ocenění od Německé zemědělské společnosti (DLG).
Složení:
kakaové máslo*, sušené plnotučné mléko*, přírodní třtinový cukr*, sušené odtučněné mléko*, máselný tuk*, výtažek z vanilky z Bourbonu*, mletá Bourbon vanilka* 0,03%.
*=bio
BIO
Použití:
Čokolády Vivani jsou určeny k přímé konzumaci, vhodné pro chvíle pohody nebo ke zdravému doplnění energie v práci, při učení, na výletech a cestách. Vzhledem ke své kvalitě a balení mohou čokolády Vivani posloužit jako dar, který nezklame.
Naše nabídka BIO čokolád značky Vivani obsahuje čokolády hořké: s chilli , s karamelem a solí , s mandlemi , s lískovými oříšky , hořkou 85% , hořkou na vaření , s kokosovým cukrem 75% , hořkou 100% s kousky kakaa , hořkou 71% , hořkou 99% s kokosovým cukrem , s brusnicemi a hořkou s pomerančem.
Z mléčných BIO čokolád Vivani naše nabídka obsahuje čokoládu s kokosovým cukrem , s lískovými oříšky , s karamelem a solí , mléčnou , mléčnou čokoládovou tyčinku , mléčnou pistáciovou čokoládovou tyčinku a čokoládu bílou s vanilkou.
Alergeny:
Výrobek může obsahovat skořápkové plody a lepek.
Skladování:
Chraňte před teplem.
Hmotnost: 80gr
Vivani je německá rodinná společnost Ludwiga Weinricha. Rodina vyrábí konvenční čokolády již déle než jedno století. Tradice a zkušenost spolu s nejlepšími surovinami, moderním vybavením a pečlivou kontrolou jsou zárukou vysoké kvality. Vivani je v současné době nejprodávanější značkou bio čokolád na českém i německém trhu.
Výrobce / Dovozce:
EcoFinia GmbH
Diebrocker Str. 17, D-32020 Herford, Německo
Dovozce: Econic HUB s.r.o., Nenačovice 87, 266 01 Nenačovice Česká republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ČOKOLÁDY A ČOKOLÁDOVÉ TYČINKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 4044889003222 |
| energetická hodnota kj: | 2650 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 633 kcal |
| tuky: | 50 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 31 g |
| sacharidy: | 36 g |
| z toho cukry: | 36 g |
| bílkoviny: | 10 g |
| sůl: | 0.41 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




