Čokoláda mléčná Mandle Tonka 100g BIO Rapunzel
Kód: 104526
Související produkty
Detailní popis produktu
MLÉČNÁ MANDLOVÁ ČOKOLÁDA TONKA BIO
Mandlová čokoláda Tonka je mléčná čokoláda v bio kvalitě vyrobená z kakaa prvotřídní kvality, s madlovou náplní obohacená o boby Tonka.
Tonka je exotické semeno stromu Dipteryx odorata pocházející z Jižní Ameriky, které si získalo oblibu díky své intenzivní vůni a chuti. Připomíná kombinaci vanilky, mandlí a karamelu, a proto je oblíbenou ingrediencí v moderní gastronomii.Používá se především do čokolády, dezertů, krémů nebo zmrzliny, kde stačí jen malé množství k dosažení výrazného aromatu.
Kakao je bohaté na hořčík, železo, zinek, měď, draslík, vápník, mangan, fosfor a selen, a také na vitamíny skupiny B, vitamín C a E. Dále obsahuje antioxidanty, jako jsou polyfenoly, katechiny, prokyanidiny a flavonoidy, které mají pozitivní vliv na zdraví. Kakao je také zdrojem neurotransmiterů, jako je dopamin a serotonin, obsahuje kofein, theobromin, tryptofan a alkaloidy (anandamid, salsolinol, fenylethylamin).
Složení:
třtinový cukr, sušené plnotučné mléko 19%, kakaové máslo, mandle 12%, kakaová hmota, palmový olej, emulgátor: slunečnicový lecitin, tonka boby, vanilka
100% bio
Obsah kakaové sušiny nejméně 37 % v čokoládě.
BIO
Použití:
Čokolády Rapunzel jsou určeny k přímé konzumaci, vhodné pro chvíle pohody nebo ke zdravému doplnění energie v práci, při učení, na výletech a cestách. Vzhledem ke své kvalitě a balení mohou čokolády Rapunzel posloužit jako dar, který nezklame.
Naše nabídka BIO čokolád značky Rapunzel obsahuje čokoládu hořkou 85% mini , hořkou 85% 80gr , hořkou Nirwanu , veganskou s kokosovým mlékem , mléčnou 38% , mléčnou Tonka s mandlemi , mléčnou s celými oříšky a rýžovou čokoládu.
Alergeny:
Výrobek může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů a sóji.
Skladování:
Skladujte v suchu a chladu.
Hmotnost: 100gr
Rapunzel Naturkost je tradiční německý výrobce biopotravin založený v roce 1974. Patří mezi průkopníky ekologického zemědělství v Evropě a dlouhodobě se zaměřuje na výrobu kvalitních, přírodních a šetrně zpracovaných produktů. Společnost je známá zejména svou produkcí bio čokolád, ořechových krémů, müsli a dalších potravin, které jsou vyráběny z pečlivě vybraných surovin v nejvyšší bio kvalitě.
Výrobce / Dovozce:
Rapunzel Naturkost GmbH & Co. KG
Rapunzelstraße 1, D-87764 Legau, Německo
Dovozce: Econic HUB s.r.o., Nenačovice 87, 266 01 Nenačovice Česká republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ČOKOLÁDY A ČOKOLÁDOVÉ TYČINKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 4006040535515 |
| energetická hodnota kj: | 2389 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 573 kcal |
| tuky: | 37 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 17 g |
| sacharidy: | 49 g |
| z toho cukry: | 47 g |
| bílkoviny: | 8.5 g |
| sůl: | 0.18 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




