Čočka tmavozelená BIO 500g Country life
Kód: 104884
Související produkty
Detailní popis produktu
ČOČKA TMAVOZELENÁ BIO
Tmavozelená čočka má specifickou kořeněnou chuť, po uvaření zachovává svůj tvar, proto je velmi oblíbenou odrůdou se širokým využitím. Je vhodná především do salátů a hojně se používá do polévek. Tuto čočku není třeba před vačením namáčet. Tmavozelená čočka má vyšší obsah vlákniny než ostatní čočky. Obsahuje bílkoviny, vlákninu, minerály jako je hořčík, železo a vápník a vitamíny z řady B.
Složení:
čočka tmavozelená*
*= produkt kontrolovaného ekologického zemědělství
BIO
Použití a příprava:
Tmavozelenou neloupanou čočku není třeba před vařením namáčet. Čočku propláchneme ve studené vodě a poté vaříme v lehce osolené vodě po dobu cca 25 minut, dokud nezměkne. Po uvaření nádherně drží tvar. Je vhodná do salátů, polévek, do rizota a pilafů. Skvěle chutná i v karbanátcích, plackách či smažených kuličkách, ale také jako příloha k masu nebo ji lze použít do zeleninových pánví.
Naše nabídka čočky značky Country life v bio kvalitě obsahuje čočku červenou loupanou půlenou , tmavozelenou drobnou , červenou celou neloupanou a černou čočku Beluga.
Alergeny:
Výrobek může obsahovat stopy lepeku, skořápkových plodů, arašídů, sóji a sezamu.
Skladování:
Skladujte v suchu a chladu
Hmotnost: 500gr
Econic HUB je zavedená česká společnost s více než 30 letou tradicí, která podniká v oblasti výroby, obchodu a služeb. Společnost působí v širokém spektru oborů včetně velkoobchodu a maloobchodu s potravinami a dalšími výrobky.
Výrobce / Prodávající:
Econic HUB s.r.o.
Nenačovice 87, 266 01 Beroun, Česká republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čočka |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595016587628 |
| energetická hodnota kj: | 1473 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 352 kcal |
| tuky: | 1.1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0.2 g |
| sacharidy: | 53 g |
| z toho cukry: | 2 g |
| vláknina: | 10.7 g |
| bílkoviny: | 25 g |
| sůl: | 0.01 g |
| Země původu: | mimo EU |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




