Čočka červená loupaná půlená BIO 500g Country life
Kód: 104882
Související produkty
Detailní popis produktu
ČOČKA ČERVENÁ LOUPANÁ BIO
Červená loupaná čočka je oblíbená zdravá luštěnina, která se využívá k přípravě mnoha pokrmů. Její příprava je velmi rychlá. Nenadýmá a je výborně stravitelná. Při vaření se rozpadá, proto je vhodná především do polévek, pomazánek, kaší a pikantních předkrmů nebo jako základ indických pokrmů typu "dhal". Červená čočka je přirozeně bezlepková potravina, která obsahuje velké množství železa, vitamínu B6, kyseliny listové, selenu, fosforu a zinku.
Složení:
čočka červená loupaná půlená*
*= produkt kontrolovaného ekologického zemědělství
BIO
Použití a příprava:
Červená loupaná čočka se nemusí namáčet, připravená je během 15 minut. Na rozdíl od neloupané čočky se čočka loupaná po uvaření rozpadá, proto je vhodná do polévek, omáček, pomazánek, kaší nebo jako příloha. Dobře se hodí jako základ indických pokrmů typu "dhal" či do pikantních předkrmů.
Naše nabídka čočky značky Country life v bio kvalitě obsahuje čočku červenou loupanou půlenou , tmavozelenou drobnou , červenou celou neloupanou a černou čočku Beluga.
Alergeny:
Výrobek může obsahovat stopy lepeku, skořápkových plodů, arašídů, sóji a sezamu.
Skladování:
Skladujte v suchu a chladu
Hmotnost: 500gr
Econic HUB je zavedená česká společnost s více než 30 letou tradicí, která podniká v oblasti výroby, obchodu a služeb. Společnost působí v širokém spektru oborů včetně velkoobchodu a maloobchodu s potravinami a dalšími výrobky.
Výrobce / Prodávající:
Econic HUB s.r.o.
Nenačovice 87, 266 01 Beroun, Česká republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čočka |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595016587512 |
| energetická hodnota kj: | 1449 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 346 kcal |
| tuky: | 1.7 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0.1 g |
| sacharidy: | 53 g |
| z toho cukry: | 2 g |
| vláknina: | 11 g |
| bílkoviny: | 25 g |
| sůl: | 0.04 g |
| Země původu: | mimo EU |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




