Čočka černá beluga BIO 500g Country life
Kód: 104881
Související produkty
Detailní popis produktu
ČOČKA ČERNÁ BELUGA BIO
Černá čočka je drobnozrnná čočka s jemně oříškovou chutí, která po uvaření krásně drží tvar. Obsahuje bílkoviny, vlákninu a její černý pigment obsahuje anthocyaniny, které se nacházejí ve velké míře v bobulovém ovoci (například v borůvkách a ostružinách). Je také zdrojem vitamínů řady B a minerálů jako je například železo a hořčík. Na talíři vynikne nejen díky svým výživovým hodnotám, ale pokrmům také dodá výjimečný estetický vzhled.
Složení:
čočka černá beluga*
*= produkt kontrolovaného ekologického zemědělství
BIO
Použití a příprava:
Černou čočku není nutné předem namáčet. Stačí ji propláchnout vodou, aby se zbavila jemných nečistot. Poté vaříme zhruba 15 - 20 minut. Černá čočka vyniká v salátech, jako příloha k rybám, výborně chutná s kořenovou zeleninou a s vlašskými ořechy. Její jemnou chuť můžete doplnit olejem z vlašských ořechů, sezamovým nebo balsamico octem s kapkou hořčice. Výborně bude chutnat také v pomazánkách.
Naše nabídka čočky značky Country life v bio kvalitě obsahuje čočku červenou loupanou půlenou , tmavozelenou drobnou , červenou celou neloupanou a černou čočku Beluga.
Alergeny:
Výrobek může obsahovat stopy lepeku, skořápkových plodů, arašídů, sóji a sezamu.
Skladování:
Skladujte v suchu a chladu
Hmotnost: 500gr
Econic HUB je zavedená česká společnost s více než 30 letou tradicí, která podniká v oblasti výroby, obchodu a služeb. Společnost působí v širokém spektru oborů včetně velkoobchodu a maloobchodu s potravinami a dalšími výrobky.
Výrobce / Prodávající:
Econic HUB s.r.o.
Nenačovice 87, 266 01 Beroun, Česká republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čočka |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595016547974 |
| energetická hodnota kj: | 1281 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 305 kcal |
| tuky: | 1.5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0.2 g |
| sacharidy: | 42 g |
| z toho cukry: | 1.1 g |
| vláknina: | 17 g |
| bílkoviny: | 22 g |
| sůl: | 0.02 g |
| Země původu: | mimo EU |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




