Čočka červená neloupaná BIO 500g Country life
Kód: 104883
Související produkty
Detailní popis produktu
ČOČKA ČERVENÁ NELOUPANÁ BIO
Červená neloupaná čočka je oblíbená zdravá luštěnina, která se využívá k přípravě mnoha pokrmů. Je krásně hnědočervená a rychle uvařená. Je však dobré ji před vařením na 2 hodiny namočit do vody. Na rozdíl od své půlené, loupané sestřičky se po vaření nerozpadne, naopak nádherně drží tvar. Bude tak ozdobou vašich salátů, polévek, rizot a pilafů. Skvěle chutná i v karbanátcích, plackách či smažených kuličkách. Červená čočka je přirozeně bezlepková potravina, která obsahuje velké množství železa, vitamínu B6, kyseliny listové, selenu, fosforu a zinku.
Složení:
čočka červená celá neloupaná*
*= produkt kontrolovaného ekologického zemědělství
BIO
Použití a příprava:
Červenou neloupanou čočku je vhodné před vařením na 2 hodiny namočit do vody. Poté propláchněte a vařte do měkka 10-15 minut. Bez namáčení 20-25 minut. Na rozdíl od své půlené, loupané sestřičky se po vaření nerozpadne, naopak nádherně drží tvar. Bude tak ozdobou vašich salátů, polévek, rizot a pilafů. Skvěle chutná i v karbanátcích, plackách či smažených kuličkách.
Naše nabídka čočky značky Country life v bio kvalitě obsahuje čočku červenou loupanou půlenou , tmavozelenou drobnou , červenou celou neloupanou a černou čočku Beluga.
Alergeny:
Výrobek může obsahovat stopy lepeku, skořápkových plodů, arašídů, sóji a sezamu.
Skladování:
Skladujte v suchu a chladu
Hmotnost: 500gr
Econic HUB je zavedená česká společnost s více než 30 letou tradicí, která podniká v oblasti výroby, obchodu a služeb. Společnost působí v širokém spektru oborů včetně velkoobchodu a maloobchodu s potravinami a dalšími výrobky.
Výrobce / Prodávající:
Econic HUB s.r.o.
Nenačovice 87, 266 01 Beroun, Česká republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čočka |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595016587505 |
| energetická hodnota kj: | 1379 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 328 kcal |
| tuky: | 1.5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0.5 g |
| sacharidy: | 46 g |
| z toho cukry: | 1.3 g |
| vláknina: | 16 g |
| bílkoviny: | 25 g |
| sůl: | 0.01 g |
| Země původu: | mimo EU |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




