Bujon zeleninový kostky 126g BIO
Kód: 105554
Související produkty
Detailní popis produktu
BIO ZELENINOVÝ BUJÓN BEZ LEPKU
Zeleninový bujón v bio kvalitě je bezlepkový, dehydrovaný kořenící výrobek z výběrových surovin ekologického zemědělství. Tento bio produkt je vhodný k dochucení nejen polévek, ale také jiných pokrmů, kde bychom běžně bujón použili. Balení v kostkách je praktické balení, které lze využít na cestách.
Balení obsahuje 12 kostek.
Složení:
jedlá sůl mořská, bambucký tuk*, kukuřičný škrob*, glukózový sirup*, mrkev* 2,8%, kvasnicový extrakt, cibule*1,8%, pórek* 1%, bylinky*(listy libečku*, petržel*), koncentrovaná zeleninová šťáva (mrkev*, cibule*), koření* (kurkuma*, muškátový květ*, libeček*, fenykl*), karamelizovaný cukr*, dýňový prášek*0,1%, slunečnicový olej*, česnek*
*=bio
BIO
BEZ LEPKU (obsah gluténu < 20 mg/ kg)
BEZ LAKTÓZY
VEGAN
Použití:
Zeleninový bujón je připraven k jednoduchému a rychlému dochucení pokrmů. Jednu kostku bujónu rozpustíme v 0,5l vroucí vody.
Naše nabídka bujónů v kostkách v BIO kvalitě obsahuje bujón zeleninový , bylinkový , bylinkový s provensálským kořením , zeleninový s nízkým obsahem soli a zeleninový bujón 12 kostek.
Skladování:
Skladujte v suchu a chraňte před teplem.
Hmotnost: 126gr
Společnost Hügli Nahrungsmittel je německá potravinářská společnost patřící do švýcarské skupiny Hügli, která je od roku 2018 součástí Bell Food Group. Firma byla založena v roce 1935 ve Švýcarsku a dnes patří mezi významné evropské výrobce trvanlivých convenience potravin.
Výrobce / Dovozce:
Hügli Nahrungsmittel GmbH
Güttinger Strasse 23, 78303 Radolfzell, Německo
Dovozce: Econic HUB s.r.o. , Nenačovice 87, 266 01 Beroun, Česká republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bujony |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 4000345072522 |
| energetická hodnota kj: | 25 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 6 kcal |
| tuky: | 0.5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0.2 g |
| sacharidy: | 0.4 g |
| z toho cukry: | 0.1 g |
| vláknina: | 0 g |
| bílkoviny: | 0.1 g |
| sůl: | 1.08 g |
| Země původu: | zemědělská produkce EU / mimo EU |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




