Bujon pikantní polévka BIO 6x0,5l 60g Sonnentor
Kód: 103870
Související produkty
Detailní popis produktu
BUJÓN PIKANTNÍ POLÉVKA BIO
Zeleninový bujón v bio kvalitě je dehydrovaný kořenící výrobek z výběrových surovin ekologického zemědělství. Tento bio produkt je vhodný k dochucení nejen polévek, ale také jiných pokrmů, kde bychom běžně bujón použili. Má intenzivní, lehce pikantní chuť. Balení v kostkách je praktické balení, které lze využít na cestách.
Balení obsahuje 6 kostek.
Složení:
sůl, bambucké máslo*, sušná zelenina* a koření* 17% (cibule*, paprika*, zázvor*, koriandr*, galgán*, česnek*, kurkuma*, rozmarýn*, muškátový oříšek*), třtinový cukr*, kukuřičný škrob*, miso* (sója*, hnědá rýže*, mořská sůl, koji (Aspergillus oryzae)), slunečnicový olej*
*=bio
BIO
VEGAN
BEZ PALMOVÉHO OLEJE
BEZ KVASNIC
Použití:
Zeleninový bujón je připraven k jednoduchému a rychlému dochucení pokrmů. Jednu kostku bujónu rozpustíme v 0,5l vroucí vody a krátce povaříme.
Naše nabídka bujónů v kostkách v BIO kvalitě od společnosti Sonnentor obsahuje Bujón Zelelninová polévka sv. Hildegardy a Bujón Pikantní polévka.
Alergeny:
Výrobek může obsahovat stopy lepku, vajec, mléka, celeru, hořčice a siřičitanů.
Skladování:
Skladujte uzavřené v suchu, chladu a temnu.
Hmotnost: 60gr
Sonnentor je česká společnost, která vyrábí čaje, koření a další produkty z bylinek v nejvyšší bio kvalitě.
Výrobce:
Sonnentor s.r.o.
Příhon 943, 696 15 Čejkovice, Česká republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BUJONY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 9004145014015 |
| energetická hodnota kj: | 30 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 7 kcal |
| tuky: | 0.5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0.2 g |
| sacharidy: | 0.6 g |
| z toho cukry: | 0.5 g |
| bílkoviny: | 0.5 g |
| sůl: | 0.69 g |
| Země původu: | zemědělská produkce EU / mimo EU |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




