Bujon zeleninová polévka BIO sv. Hildegardy 6x0,5l 60g Sonnentor
Kód: 103871
Související produkty
Detailní popis produktu
BUJÓN ZELENINOVÁ POLÉVKA BIO
Zeleninový bujón v bio kvalitě je dehydrovaný kořenící výrobek z výběrových surovin ekologického zemědělství. Tento bio produkt je vhodný k dochucení nejen polévek, ale také jiných pokrmů, kde bychom běžně bujón použili. Balení v kostkách je praktické balení, které lze využít na cestách.
Balení obsahuje 6 kostek.
Složení:
sůl, sušená zelenina* 23 % (mrkev*, cibule*, pastinák*), bambucký tuk*, kukuřičný škrob*, třtinový cukr*, slunečnicový olej*, paprika sladká*, pažitka*, yzop*, libeček*, petržel*, česnek*, galgán*, fenykl*, muškátový oříšek*, estragon*, česnek medvědí*, šalvěj*, kurkuma*
*=bio
BIO
VEGAN
BEZ PALMOVÉHO OLEJE
BEZ KVASNIC
Použití:
Zeleninový bujón je připraven k jednoduchému a rychlému dochucení pokrmů. Jednu kostku bujónu rozpustíme v 0,5l vroucí vody a krátce povaříme.
Naše nabídka bujónů v kostkách v BIO kvalitě od společnosti Sonnentor obsahuje Bujón Zelelninová polévka sv. Hildegardy a Bujón Pikantní polévka.
Alergeny:
Výrobek může obsahovat stopy lepku, vajec, mléka, celeru, hořčice a siřičitanů.
Skladování:
Skladujte uzavřené v suchu, chladu a temnu.
Hmotnost: 60gr
Sonnentor je česká společnost, která vyrábí čaje, koření a další produkty z bylinek v nejvyšší bio kvalitě.
Výrobce:
Sonnentor s.r.o.
Příhon 943, 696 15 Čejkovice, Česká republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BUJONY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 9004145014060 |
| energetická hodnota kj: | 32 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 8 kcal |
| tuky: | 0.5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0.2 g |
| sacharidy: | 0.6 g |
| z toho cukry: | 0.5 g |
| bílkoviny: | 0.5 g |
| sůl: | 0.51 g |
| Země původu: | zemědělská produkce EU / mimo EU |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




