Bulgur pšeničný BIO 500g Country life
Kód: 104557
Související produkty
Detailní popis produktu
BULGUR PŠENIČNÝ BIO
Pšeničný bulgur je předvařená a jemně rozdrcená pšenice, která se vyrábí z celých, nerozbrušených zrn tvrdé pšenice. Bulgur se stává neodmyslitelnou součástí dnešní kuchyně, lze jej použít při přípravě jak slaných tak sladkých chutných a výživných jídel a pokrmů. Bulgur je bohatý na rostlinné bílkoviny, sacharidy a tuky, vlákninu, vitamíny A, D, E, K, C, B1, B2, B3, B6, B9 a PP a minerály vápník, železo, draslík, fosfor, sodík, hořčík, zinek, měď, mangan a selen.
Složení:
hrubě mletá pšenice*
*=produkt kontrolovaného ekologického zemědělství
BIO
Použití:
Pšeničný bulgurje výbornou a stále častěji vyhledávanou potravinou, jejíž oblíbenost stále roste. Používá se k přípravě široké škály chutných výživných ať už slaných nebo sladkých pokrmů. Je vhodný na přípravu různých druhů salátů. Lze jej použít do polévek, nádivek a nákypů, kaší nebo rizota.
Bulgur vařte 2 minuty v mírně osolené vodě, na 1 díl bulguru 2 díly vody. Poté odstavte a nechte 15-20 minut dojít pod pokličkou.
Naše nabídka Bulguru v bio kvalitě značky Country life obsahuje bulgur pohankový, ječmenný, pšeničný a špaldový.
Alergeny:
Výrobek může obsahovat skořápkové plody, arašídy, sóju a sezam.
Skladování:
Skladujte v suchu a chladu
Hmotnost: 500gr
Econic HUB je zavedená česká společnost s více než 30 letou tradicí, která podniká v oblasti výroby, obchodu a služeb. Společnost působí v širokém spektru oborů včetně velkoobchodu a maloobchodu s potravinami a dalšími výrobky.
Výrobce / Prodávající:
Econic HUB s.r.o.
Nenačovice 87, 266 01 Beroun, Česká republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bulgur |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595016510220 |
| energetická hodnota kj: | 1381 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 330 kcal |
| tuky: | 1.3 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0.1 g |
| sacharidy: | 68 g |
| z toho cukry: | 0.5 g |
| vláknina: | 11 g |
| bílkoviny: | 12 g |
| sůl: | 0.06 g |
| Země původu: | zemědělská produkce Turecko |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




