Bulgur pohankový BIO 250g Country life
Kód: 104556
Související produkty
Detailní popis produktu
BULGUR POHANKOVÝ BIO
Pohankový bulgur je lehká a přirozeně bezlepková příloha s jemně oříškovou chutí. Vyrábí se z kvalitní bio pohanky a vyniká rychlou přípravou i všestranným použitím. Skvěle se hodí do salátů, zeleninových jídel, polévek i jako zdravá příloha k hlavním chodům.
Pohanka je přirozeně bezlepková surovina bohatá na vlákninu, rostlinné bílkoviny a minerální látky, jako je hořčík, železo či zinek. Obsahuje také rutin – přírodní antioxidant ceněný pro podporu cévního systému.
Složení:
pohanka loupaná*
*=produkt kontrolovaného ekologického zemědělství
Použití:
Pohankový bulgur je výbornou a stále častěji vyhledávanou potravinou, jejíž oblíbenost stále roste. Používá se k přípravě široké škály chutných výživných ať už slaných nebo sladkých pokrmů. Je vhodný na přípravu různých druhů salátů. Lze jej použít do polévek, nádivek a nákypů, kaší nebo rizota.
Bulgur vařte v 2,5 násobném množství mírně osolené vody 7 minut. Poté odstavte a nechte 10 minut dojít pod pokličkou.
Naše nabídka Bulguru v bio kvalitě značky Country life obsahuje bulgur pohankový, ječmenný, pšeničný a špaldový.
Alergeny:
Výrobek může obsahovat stopy lepku, skořápkové plody, arašídy, sóju a sezam.
Skladování:
Skladujte v suchu a chladu.
Hmotnost: 250gr
Econic HUB je zavedená česká společnost s více než 30 letou tradicí, která podniká v oblasti výroby, obchodu a služeb. Společnost působí v širokém spektru oborů včetně velkoobchodu a maloobchodu s potravinami a dalšími výrobky.
Výrobce / Prodávající:
Econic HUB s.r.o.
Nenačovice 87, 266 01 Beroun, Česká republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bulgur |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8595016504083 |
| energetická hodnota kj: | 1489 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 351 kcal |
| tuky: | 2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0.5 g |
| sacharidy: | 73 g |
| z toho cukry: | 0.6 g |
| vláknina: | 4.7 g |
| bílkoviny: | 8.3 g |
| sůl: | 0.01 g |
| Země původu: | zemědělská produkce EU |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




