Bezlepkové těstoviny kolena 250g POVA bez lepku
Kód: 110062
Související produkty
Detailní popis produktu
BEZLEPKOVÉ PODĚBRADSKÉ TĚSTOVINY - KOLÍNKA
Bezlepkové poděbradské těstoviny jsou originální české těstoviny vyrobené z kvalitních alternativních surovin bez lepku, ideální pro každodenní vaření i tradiční české recepty. Jsou šetrné k trávení a vhodné pro všechny, kdo dodržují bezlepkovou dietu, a přitom nechtějí slevit z chuti ani konzistence. Poděbradské těstoviny jsou potravinou vytvořenou dle vlastní receptury pro lidi s intolerancí na lepek.
Složení:
škrob kukuřičný, škrob bramborový, tepelně upravený kukuřičný a bramborový škrob (ne GMO), rýžová mouka, cukr, kurkuma, polynol A
BEZ LEPKU (obsah gluténu < 20 mg/ kg)
BEZ PŘÍDAVKU MINERÁLNÍCH LÁTEK A VITAMÍNŮ
BEZ ALERGENŮ
BEZ GMO
Použití a příprava:
Poděbradské těstoviny se díky pevné struktuře výborně hodí do polévek, k omáčkám nebo jako příloha k hlavnímu jídlu a do jiných tradičních receptů.
Příprava: Přiveďte vodu (2,5 litrů vody na 250g těstovin) k varu. Osolte podle chuti. Pak těstoviny zavařte a ihned dobře promíchejte. Vařte doměkka, během vaření těstoviny několikrát zamíchejte. Vařte cca 10 minut. Uvařené těstoviny přeceďte, doporučujeme propláchnout vodou a můžete podávat.
Naše nabídka bezlepkových poděbradských těstovin od společnosti Pova obsahuje fleky , kolena , mušle , vlasové nudle a vřetena.
Skladování:
Uchovejte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.
Hmotnost: 250gr
Pova Special je česká společnost z Poděbrad, která se zaměřuje na výrobu a prodej bezlepkových těstovin a zdravých potravin. Společnost nabízí kvalitní těstovinové výrobky šité na míru zákazníkům se speciálními stravovacími potřebami, přičemž klade důraz na tradiční receptury, českou výrobu a přírodní suroviny.
Výrobce:
Pova Special spol. s.r.o.
Poděbrady, Za Bažanticí 51, Česká republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Těstoviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8594003620041 |
| energetická hodnota kj: | 1510 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 356 kcal |
| tuky: | 0.2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0.2 g |
| sacharidy: | 87.4 g |
| z toho cukry: | 3.3 g |
| bílkoviny: | 1 g |
| sůl: | 0 g |
| Země původu: | Česká republika |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




