Arizonky rýžové originál 60g B.M. Kávoviny bez lepku
Kód: 104550
Související produkty
Detailní popis produktu
ARIZONKY RÝŽOVÉ ORIGINÁL BEZ LEPKU
Rýžové arizonky jsou křupavá ochucená pufovaná zrníčka rýže bez lepku, barvená přírodními barvivy. Jsou vhodné jako sladká svačina na cesty, do školy i ke kávě. Díky své nadýchané struktuře a atraktivním barvám potěší děti i dospělé. Jsou ideální pro sladké zpestření dne, do kaší, jogurtů a pudingů, lze s nimi experimentovat při přípravě dezertů.
Složení:
rýžové burisony (55%), cukr, rostlinný extrakt ze světlice barvířské (carthamus tinctorius), přírodní barviva: betanin E162, měďnaté komplexy chlorofilinů E141
BEZ LEPKU (obsah gluténu < 20 mg/ kg)
Použití:
Arizonky jsou určené k přímé konzumaci jako rychlá svačinka, k přípravě kaší s jogurtem a mlékem nebo dochucené ovocem pro vydatnou snídani nebo je lze použít k pudingů, studeným krémům a jogurtům.
Naše nabídka Arizonek společnosti BMKávoviny obsahuje Arizonky čokoládové, vanilkové, ochucené rýžové a burisony.
Skladování:
Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením.
Hmotnost: 60gr
B.M. Kávoviny je tradiční slovenský výrobce potravin, společnost se specializuje především na výrobu kávovin, cereálních a rýžových produktů, dezertů, směsí na pečení a instantních potravin. Mezi známé produkty patří například Arizonky, kávoviny Cigória či různé pudinky a směsi pro domácí přípravu pokrmů
Výrobce:
B.M. Kávoviny s.r.o.
Bratislavská cesta 807/10, 926 01 Sereď, Slovenská republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obiloviny bezlepkové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8586000221055 |
| energetická hodnota kj: | 1606 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 378 kcal |
| tuky: | 0.5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0.1 g |
| sacharidy: | 90 g |
| z toho cukry: | 46 g |
| bílkoviny: | 4.1 g |
| sůl: | 0.01 g |
| vláknina: | 0.9 g |
| Země původu: | EU |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




