Arizonky rýžové čokoláda 60g B.M. Kávoviny bez lepku
Kód: 104549
Související produkty
Detailní popis produktu
ARIZONKY RÝŽOVÉ ČOKOLÁDOVÉ BEZ LEPKU
Čokoládové arizonky jsou křupavá pufovaná zrníčka rýže bez lepku s lahodnou čokoládovou příchutí. Skvěle se hodí jako sladká svačina na cesty, do školy i ke kávě. Jsou lehké a oblíbené u dětí i dospělých milovníků čokoládových dobrot.
Složení:
cukr, rýžové burisony (34%), glukózový sirup, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, aroma, stabilizátor: arabská guma
BEZ LEPKU (obsah gluténu < 20 mg/ kg)
Použití:
Arizonky jsou určené k přímé konzumaci jako rychlá svačinka, k přípravě kaší s jogurtem a mlékem nebo dochucené ovocem pro vydatnou snídani nebo je lze použít k pudingů, studeným krémům a jogurtům.
Naše nabídka Arizonek společnosti BMKávoviny obsahuje Arizonky čokoládové, vanilkové, ochucené rýžové a burisony.
Skladování:
Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením.
Hmotnost: 60gr
B.M. Kávoviny je tradiční slovenský výrobce potravin, společnost se specializuje především na výrobu kávovin, cereálních a rýžových produktů, dezertů, směsí na pečení a instantních potravin. Mezi známé produkty patří například Arizonky, kávoviny Cigória či různé pudinky a směsi pro domácí přípravu pokrmů
Výrobce:
B.M. Kávoviny s.r.o.
Bratislavská cesta 807/10, 926 01 Sereď, Slovenská republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obiloviny bezlepkové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8586000221116 |
| energetická hodnota kj: | 1571 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 370 kcal |
| tuky: | 1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0.6 g |
| sacharidy: | 88 g |
| z toho cukry: | 52 g |
| bílkoviny: | 4.1 g |
| sůl: | 0.02 g |
| Země původu: | EU |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




