Cizrna BIO 500g Country life
Kód: 104880
Související produkty
Detailní popis produktu
CIZRNA BIO
Cizrna patří k nejlépe stravitelným luštěninám. Je bohatá na komplexní sacharidy, vlákninu a má vysoký obsah rostlinných bílkovin. Zasytí tak na dlouhou dobu. Je prospěšná také díky značnému množství zinku, mědi, selenu, draslíku a fosfátů. Z nenasycených mastných kyselin obsahuje hlavně kyseliny omega-6. Je bohatá na vitamíny B15, B12, B9, B6, A, B1, B2, B5, C, K a E.
Složení:
cizrna*
*= produkt kontrolovaného ekologického zemědělství
BIO
Použití a příprava:
Cizrna chutná po oříšcích, po uvaření má krásně máslovou strukturu a poslouží vám k přípravě široké škály rozmanitých jídel. Uvařená cizrna je výborná v polévkách, v salátech, rychlých pánvích, zapečených pokrmech apod. Rozmixováním uvařené cizrny vznikne základ na pomazánky (hummus), omáčky, karbenátky (falafel) a krémové polévky.
Cizrnu propláchneme a namočíme na 8-16 hodin c do vody. Poté vaříme v nové vodě 75-90 minut. Solíme těsně před dovařením.
Alergeny:
Výrobek může obsahovat stopy lepeku, skořápkových plodů, arašídů, sóji a sezamu.
Skladování:
Skladujte v suchu a chladu. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Hmotnost: 500gr
Econic HUB je zavedená česká společnost s více než 30 letou tradicí, která podniká v oblasti výroby, obchodu a služeb. Společnost působí v širokém spektru oborů včetně velkoobchodu a maloobchodu s potravinami a dalšími výrobky.
Výrobce / Prodávající:
Econic HUB s.r.o.
Nenačovice 87, 266 01 Beroun, Česká republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cizrna |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595016587789 |
| energetická hodnota kj: | 1503 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 359 kcal |
| tuky: | 6 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0.8 g |
| sacharidy: | 50 g |
| z toho cukry: | 8.3 g |
| vláknina: | 15 g |
| bílkoviny: | 19 g |
| sůl: | 0.04 g |
| Země původu: | mimo EU |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




