Cigória pražená čekanka 200g B.M. Kávoviny bez lepku
Kód: 104552
Související produkty
Detailní popis produktu
CIGÓRIA PRAŽENÁ ČEKANKA BEZ LEPKU
Cigória je mletá pražená čekanka, která je tradiční přírodní náhražkou kávy s typicky lahodnou, lehce hořkou chutí a výrazným aroma. Neobsahuje kofein, a proto je vhodná k pití kdykoliv během dne. Výborně se hodí pro přípravu horkého nápoje i jako doplněk do kávových směsí. Oblíbená volba pro ty, kteří hledají alternativu ke klasické kávě.
Složení:
mletá pražená čekanka (Cichorium intybus) - kořen s přirozeným obsahem inulinu min. 35%
BEZ LEPKU (obsah gluténu < 20 mg/ kg)
S PŘIROZENÝM OBSAHEM INULINU
100% PŘÍRODNÍ PRODUKT
Použití:
Cigória se používá se jako náhrada kávy nebo její příměs. Zalévá se horkou vodou a připravuje se stejně jako klasická káva, případně se přidává do kávových směsí pro jemnější chuť.
Naše nabídka kávovin od společnosti BM Kávoviny obsahuje mletou praženou čekanku , praženou kávovinovou směs 500gr a porcovanou kávovinovou směs.
Skladování:
Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením.
Hmotnost: 200gr
B.M. Kávoviny je tradiční slovenský výrobce potravin, společnost se specializuje především na výrobu kávovin, cereálních a rýžových produktů, dezertů, směsí na pečení a instantních potravin. Mezi známé produkty patří například Arizonky, kávoviny Cigória či různé pudinky a směsi pro domácí přípravu pokrmů.
Výrobce:
B.M. Kávoviny s.r.o.
Bratislavská cesta 807/10, 926 01 Sereď, Slovenská republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KÁVOVINY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8586000220034 |
| energetická hodnota kj: | 1209 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 285 kcal |
| tuky: | 0.9 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0.3 g |
| sacharidy: | 63 g |
| z toho cukry: | 11 g |
| bílkoviny: | 6.4 g |
| sůl: | 0.31 g |
| Země původu: | EU |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




