Chips Bops mořská sůl 85g McLLOYDS
Kód: 100430




Související produkty
Detailní popis produktu
BEZLEPKOVÉ PEČENÉ BRAMBOROVÉ LUPÍNKY S MOŘSKOU SOLÍ BIO
Bezlepkové bramborové lupínky jsou pečené bramborové lupínky s kukuřičnoáu moukou v bio kvalitě, které jsou vhodné jak pro bezlepkovou dietu, tak pro ozdravení a zpestření jídelníčku pro celou rodinu.
Brambory jsou výživná a všestranná potravina, obsahují především komplexní sacharidy, které dodávají energii, a jsou přirozeně bezlepkové. Dále jsou zdrojem vlákniny, která podporuje trávení, a obsahují důležité vitamíny, zejména vitamín C a vitamíny skupiny B. Z minerálních látek v nich najdeme především draslík, hořčík a železo.
Složení:
bramborový škrob* 49,5%, kukuřičná mouka* 20,4, bramborové vločky* 11%, slunečnicový olej*, ochucující složka s mořskou solí* 6,5% (maltodextrin*, mořská sůl 20,5%, nerafinovaný třtinový cukr*, kvasnicový extrakt*, slunečnicový olej*), amarantová mouka*, jedná sůl, kurkuma*
* = z kontrolovaného ekologického zemědělství
BEZ LEPKU (obsah gluténu < 20 mg/ kg)
VEGAN
BIO
Použití:
Bramborové lupínky jsou určeny k přímé konzumaci, skvělé do krabičky do školy, do práce, na výlety a cestování, jako občerstvení k pivu a vínu, při pohoštění návštěv a přátel.
Nabídka bezlepkových křupek společnosti McLloyds a McGregor obsahuje BIO kukuřičné křupky Angelina s mrkví a jablkem , BIO kukuřičné křupky Angelina s jablkem a jahodami , BIO kids křupky červená řepa , BIO kids křupky mrkev , BIO Teddy křupky mrkev dýně , Biosaurus snack kečup , Biosaurus snack mořská súl , Biosaurus snack sýr , Amarantové lupínky mořská sůl , Amarantové lupínky rajče bazalka a Vegee zeleninové chipsy.
Skladování:
Skladujte a uchovávejte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.
Hmotnost: 85gr
McLLOYD’S je slovenská značka zaměřená na výrobu bezlepkových křupek a cereálních snacků. Produkty jsou vyráběny z pečlivě vybraných surovin a splňují požadavky bezlepkové diety, díky čemuž jsou vhodné pro celiaky i zákazníky s citlivým trávením.
Výrobce:
McLLOYDS s.r.o.
Kamenárska 1365/9, 946 32 Marcelová, Slovensko
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rýžové, Kukuřičné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8588004638099 |
| energetická hodnota kj: | 1772 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 421 kcal |
| tuky: | 9.7 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0.8 g |
| sacharidy: | 77.7 g |
| z toho cukry: | 1.4 g |
| vláknina: | 5.6 g |
| bílkoviny: | 2.8 g |
| sůl: | 1.47 g |
| Země původu: | Slovenská republika |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
