Celi hope oplatka Cookies kakao kokos 36g bez lepku
Kód: 104068




Související produkty
Detailní popis produktu
BEZLEPKOVÉ KAKAOVO - KOKOSOVÉ SUŠENKY S AMARANTEM BEZ LAKTÓZY
Kakaovo - kokosové sušenky s amarantem jsou bezlepkové kakaové kulaté sušenky plněné kokosovým krémem (25%), bez laktózy, vhodné pro celiaky, jsou rychlým zdrojem energie při fyzické zátěži, sportovních výkonech, v práci nebo při cestování.
Balení obsahuje 2 sušenky.
Složení:
kukuřičná mouka, cukr, rostlinný tuk (rostlinné tuky palmové, rostlinný olej řepkový, emulgátory / mono- a diglyceridy mastných kyselin, lecitiny/, konzervant /kyselina sorbová/, regulátor kyselosti /kyselina citronová/), rostlinný tuk (palmový, bambucký), kakao se sníženým obsahem tuku 3,4%, kukuřičný škrob, glukózový sirup, strouhaný kokos 2,3%, amarantová mouka 2%, sušené plnotučné mléko bez laktózy, zahušťovadlo (guma guar), sušená vejce, aromata, kypřící látka (uhličitany sodné), kyselina listová
BEZ LEPKU (obsah gluténu < 20 mg / kg)
BEZ LAKTÓZY (obsah laktózy < 0,01g / 100g)
Použití:
Bezlepková oplatka Celihope je vhodnou svačinkou nebo rychlým občerstvením nejen doma k čaji nebo kávě, ale také v práci, ve škole, na výletech nebo při cestování.
Nabídka bezlepkových oplatek z řady Celihope obsahuje oplatky vanilkové , oříškové , mléčné polomáčené, kokosové , kávové , dortové , citrónové , arašídové a arašídové máčené.
Alergeny:
Může obsahovat arašídy, skořápkové plody, sóju a semena sezamu.
Skladování:
Skladujte v suchu a chladu, chraňte před teplem.
Hmotnost: 36gr
Pečivárne Liptovský Hrádok je slovenská společnost založená roku 1992, jejíž počátky ale sahají do 30-tých let minulého století, kdy byla založena společnost pod názvem Tatranka. Společnost vyrábí sušenky, oplatky a čokoládové polevy.
Výrobce:
Pečivárne Lipt. Hrádok, s.r.o.
Liptovská Porúbka 347, 033 01 Liptovský Hrádok
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oplatky, sušenky |
|---|---|
| Hmotnost: | 13 kg |
| EAN: | 8586021152314 |
| energetická hodnota kj: | 2101 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 502 kcal |
| tuky: | 26 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 14 g |
| sacharidy: | 62 g |
| z toho cukry: | 34 g |
| vláknina: | 3.2 g |
| bílkoviny: | 3.8 g |
| sůl: | 0.24 g |
| Kyselina listová: | 200 µg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
