Boby sojové 500g ZP
Kód: 100050




Související produkty
Detailní popis produktu
BOBY SÓJOVÉ
Sójové boby jsou luštěninou obsahující kompletní bílkovinu. Kromě mnoha prospěšných látek, vlákniny, vitaminů (např. vitamin K, vitaminy skupiny B) a minerálních látek (obsahují značné množství železa, manganu, fosforu, mědi, draslíku, hořčíku, zinku, selenu a vápníku) jsou sójové boby zdrojem nenasycených tuků, zejména omega-3 a omega-6 mastných kyselin. V kuchyni mají všestranné využití a pro své výživové hodnoty jsou cenněnou surovinou.
Složení:
sójové boby
PŘIROZENĚ BEZLEPKOVÁ SUROVINA
Použití a příprava:
Sójové boby lze použít k přípravě příloh, do salátů a zeleninových pánví, polévek, k přípravě kaší, omáček a hlavních jídel. Jsou vhodné jako příloha k uzeninám. Předem namočené sójové boby na 12-24 hodin propláchneme a vaříme v nové, mírně osolené vodě do měkka, cca 1-1,5hodiny.
Z naší nabídky luštěnin můžete vyzkoušet také černou čočku , čočku tmavozelenou francouzskou , čočku žlutou půlenou , červenou čočku loupanou , fazole černé , malé bílé , adzuki , velké bílé fazole , mungo , strakaté fazole , červenou ledvinku , cizrnu , hrách žlutý půlený a bob koňský
Alergeny:
Výrobek může obsahovat lepek, skořápkové plody, arašídy, sóju a sezam, oxid siřičitý a siřičitany z důvodu zpracování potravin způsobem křížových cest.
Skladování:
Skladujte v suchu a chladu
Hmotnost: 500gr
Zdraví z přírody je prodejní značka společnosti IPJ NATUR s.r.o. ze Zlína, která se specializuje na sortiment zdravé výživy, zabývá se velkoobchodem, maloobchodem a zpracováním surovin jako jsou ořechy, semena, ovoce, rýže, luštěniny, obiloviny, zeleninové směsi a doplňky stravy. Společnost vlastní svůj řetězec maloobchodních prodejen pod názvem Zdravá výživa U zeleného stromu, ve kterých je konstantně rozšiřován sortiment nabízených produktů. Celkový sortiment společnosti najdete na www.zdravizprirody.cz a www.ipjnatur.cz.
Výrobce:
IPJ NATUR s.r.o.
Chmelnická 194, 760 01 Zlín, Česká republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Soja, Ostatní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8594046761947 |
| energetická hodnota kj: | 1660 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 396 kcal |
| tuky: | 16 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 3.1 g |
| sacharidy: | 33 g |
| z toho cukry: | 9.6 g |
| vláknina: | 5.7 g |
| bílkoviny: | 29 g |
| sůl: | 0.01 g |
| Země původu: | Kanada |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
