Chai latte 300g Šufan bez lepku
Kód: 104471




Související produkty
Detailní popis produktu
CHAI LATTE BEZ LEPKU
Chai latte je voňavá směs pro přípravu oblíbeného chai latte nápoje. V každém doušku tohoto čaje se snoubí kvalitní černý čaj a jemně mleté koření jako je pravá cejlonská skořice, kardamom nebo anýz, díky panele, neboli sušené třtinové šťávě, je chuť více ovocná a karamelová.
Složení:
sušená třtinová šťáva BIO, směs mletého koření (bio skořice cejlonská mletá 9 %, kardamom 1 %, zázvor, hřebíček, anýz, muškátový ořech, pepř černý), černý čaj
BEZ LEPKU (obsah gluténu < 20 mg/ kg)
Příprava:
15 g směsi zalejte 10 ml horké vody, rozmíchejte, dolejte našlehaným mlékem.
Alergeny:
Výrobek může obsahovat stopy arašídů, celeru, mléla, sezamu a ostatních ořechů.
Skladování:
Skladujte v suchu v uzavřeném obalu, chraňte před přímým slunečním zářením.
Hmotnost: 300gr
ŠUFAN je česká potravinářská společnost se sídlem v Olomouci, která od roku 2014 vyrábí kvalitní a chutné produkty z přírodních surovin. Ve svém sortimentu nabízí především ořechová másla, granoly, snídaňové kaše, řemeslné čokolády a další poctivé dobroty vytvořené s důrazem na čisté složení a autentickou chuť.
Výrobce:
ŠUFAN s.r.o.
Holická 1173/49a
779 00 Olomouc – Hodolany
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čaje |
|---|---|
| Hmotnost: | 13 kg |
| EAN: | 8594188132001 |
| energetická hodnota kj: | 1621 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 382 kcal |
| tuky: | 1.1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0.2 g |
| sacharidy: | 91.4 g |
| z toho cukry: | 85.7 g |
| bílkoviny: | 1.1 g |
| sůl: | 0.01 g |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
