Bujon zeleninový sáč. 250g BIO Wurzl bez lepku
Kód: 104461




Související produkty
Detailní popis produktu
BEZLEPKOVÝ VÝVAR BEZ KVASNICOVÉHO EXTRAKTU BIO
Bezlepkový bio vývar Würzl je kvalitní přírodní dochucovadlo vyrobené z pečlivě vybraných surovin v bio kvalitě. Vyniká plnou a vyváženou chutí, která skvěle doplní polévky, omáčky, rizota i další teplé pokrmy. Díky možnosti praktického využití je ideální pro každodenní přípravu jídel a pokrmů. Neobsahuje zbytečné chemické přísady a představuje výbornou alternativu ke klasickým bujónům. Hodí se nejen do domácí kuchyně, ale i pro všechny, kteří preferují kvalitní a šetrně zpracované potraviny.
Složení:
mořská sůl, kukuřičný škrob*, zelenina* (7,1%) (mrkev*, cibule*, pastinák*), glukózový sirup*, slunečnicový olej*, koření* (kurkuma*, zázvor*, muškátový oříšek*, pepř*), bylinky* (petržel*, libeček*, bobkový list*)
*z kontrolovaného biologického zemědělství
BEZ LEPKU (obsah gluténu < 20 mg/ kg)
VEGAN
BIO
Příprava:
1polévkovou lžíci (10gr) rozmíchejte v 0,5l vroucí vody.
Skladování:
Skladujte v suchu.
Hmotnost: 250gr
Hügli Nahrungmittel je švýcarská společnost s působením po celé Evropě a výrobním sídlem v Německu. Společnost je tradičním výrobcem potravin s důrazem na kvalitu, chuť a inovace. Specializuje se na vývary, dochucovadla a hotové směsi, přičemž klade důraz na přírodní suroviny a moderní výrobní postupy.
Výrobce:
Hügli Nährmittel GmbH
Güttinger Strasse 23, 783 15 Radolfzell, Německo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bujony |
|---|---|
| Hmotnost: | 13 kg |
| EAN: | 4005047220011 |
| energetická hodnota kj: | 16 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 4 kcal |
| tuky: | 0.1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| sacharidy: | 0.7 g |
| z toho cukry: | 0.2 g |
| bílkoviny: | 0 g |
| sůl: | 1 g |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
