Bujon zeleninový kostky 6x0,5l 66g BIO Countrylife bez lepku
Kód: 102620




Související produkty
Detailní popis produktu
BIO ZELENINOVÝ BUJÓN BEZ LEPKU
Zeleninový bujón v bio kvalitě je bezlepkový kořenící výrobek z výběrových surovin ekologického zemědělství. Tento bio produkt je vhodný k dochucení polévek, ale i jiných pokrmů, kde bychom běžně bujón použili. Balení v kostkách je praktické balení, které lze využít na cestách.
Balení obsahuje 6 kostek.
Složení:
jedlá sůl mořská, palmový olej*, kukuřičný škrob*, zelenina* 11,5% (mrkev* 4,7 %, cibule* 4,5 %, pastinák*, pórek* 1,1 %), třtinový cukr*, byliny* (libeček*, petržel*, bazalka*), kvasničný extrakt*, koření* (muškátový oříšek*, česnek*, kurkuma*, pepř*)
*produkt kontrolovaného ekologického zemědělství
BIO
BEZ LEPKU (obsah gluténu < 20 mg/ kg)
VEGAN
Použití:
Zeleninový bujón je připraven k jednoduchému a rychlému dochucení pokrmů. Jednu kostku bujónu rozpustíme v 1/2l vroucí vody.
Naše nabídka bujónů v kostkách v BIO kvalitě obsahuje bujón zeleninový , bylinkový , bylinkový s provensálským kořením , zeleninový s nízkým obsahem soli a zeleninový bujón 12 kostek.
Alergeny:
Výrobek může obsahovat vejce, mléko, celer, hořčici a sóju.
Skladování:
Skladujte v suchu a chladu.
Hmotnost: 66gr
COUNTRY LIFE je česká společnost založená roku 1991, která působí v oblasti zdravé výživy, biopotravin a přírodních produktů.
Výrobce:
Country Life s.r.o.
Nenačovice 87, 266 01 Beroun 1, Česká republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bujony |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8595016552640 |
| energetická hodnota kj: | 25 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 6 kcal |
| tuky: | 0.4 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0.2 g |
| sacharidy: | 0.5 g |
| z toho cukry: | 0.2 g |
| bílkoviny: | 0.1 g |
| sůl: | 1 g |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
