Arašídový krém jemný 100% 1000g Šufan bez lepku
Kód: 104463




Související produkty
Detailní popis produktu
ARAŠÍDOVÉ MÁSLO (KRÉM) 100% JEMNÉ 1KG BEZ LEPKU
Arašídové máslo (krém) jemné je vyrobené z pražených kvalitních burských oříšků. Má široké spektrum využití s navýšenou kvalitou vysokého podílu bílkovin.
Arašídy neboli Podzemnice olejná je velmi známá a celosvětově oblíbená luštěnina, přestože arašídy běžně řadíme mezi ořechové plody pod názvem burské ořechy. Jsou významným zdrojem bílkovin, žádoucích zdravých tuků, vitamínů a minerálů. Obsahují velké množství hořčíku, dále vápník, železo, fosfor, mangan, měď, zinek a selen. Jsou ale také zdrojem účinných látek s antioxidačními a antibakteriálními účinky.
Olej na povrchu je přirozeným jevem. Promíchejte.
Složení:
pražené arašídy 100%
BEZ LEPKU (obsah gluténu < 20 mg/ kg)
BEZ PŘIDANÉHO CUKRU
Použití:
Arašídové máslo je výborné jen tak na lžičku, na lívance, palačinky, mazanec a vánočku, do kaše nebo smoothie. Lze jej použít také při pečení nebo jej kombinovat s dobrou marmeládou nebo nutelou.
Naše nabídka arašídových másel od společnosti Šufan obsahuje arašídové máslo100% jemné 1kg , arašídové máslo 100% jemné 330gr , arašídové máslo 100% křupavé 1kg , arašídové máslo 100% křupavé 330gr , arašídy s tmavou čokoládou 190gr , arašídy s tmavou čokoládou 330gr a arašídovo-kokosové máslo 300gr.
Alergeny:
Výrobek může obsahovat stopy mléka, sezamu a dalších ořechů.
Skladování:
Skladujte v suchu, chraňte před slunečním zářením. Spotřebujte do 30 dní od otevření.
Hmotnost: 1kg
ŠUFAN je česká potravinářská společnost se sídlem v Olomouci, která od roku 2014 vyrábí kvalitní a chutné produkty z přírodních surovin. Ve svém sortimentu nabízí především ořechová másla, granoly, snídaňové kaše, řemeslné čokolády a další poctivé dobroty vytvořené s důrazem na čisté složení a autentickou chuť.
Výrobce:
ŠUFAN s.r.o.
Holická 1173/49a
779 00 Olomouc – Hodolany
Doplňkové parametry
| Kategorie: | OŘÍŠKOVÉ KRÉMY |
|---|---|
| Hmotnost: | 13 kg |
| EAN: | 8594188130021 |
| energetická hodnota kj: | 2622 kJ |
| energetická hodnota kcal: | 632 kcal |
| tuky: | 49 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 6.5 g |
| sacharidy: | 19 g |
| z toho cukry: | 6.7 g |
| bílkoviny: | 29 g |
| sůl: | 0 g |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
